O nás

Rádi bychom se vám představili.

Jsme rodinná firma, zabývající se prodejem spodního prádla, plavek, nočních košil, županů a veškerého zboží, které je s tímto sortimentem spojeno. Naše práce nás jednoduše baví a když se práce dělá srdcem, výsledky se vždy velice brzy dostaví. Největším motorem jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří díky naší práci odchází nejen s novými „kousky“ do svého šatníku, ale věříme, že i dobrým pocitem z celého nákupu. Zákazníci nás mohou znát především z kamenných prodejen, kde se jim od nás dostává maximální péče. Výběr spodního prádla není vždy jednoduchou záležitostí, proto klademe opravdu velký důraz na osobní přístup a snažíme se vyhovět individuálním potřebám každého jednotlivce. Tak, jako jsme každý ve své podstatě jiný a jedinečný, stejně tak jsou specifické i jednotlivé požadavky zákazníků. A s touto myšlenkou jsme do světa obchodu se spodním prádlem vstoupili. Řídíme se mottem: "Kde druzí končí, tam my začínáme…“

 

„Zázraky do druhého dne, nemožné do tří dnů“


V naší společnosti vládne především rodinná atmosféra, klid a pohoda. I přes všechny možné překážky, které na nás občas vyskočí, držíme vždy při sobě. Zakládáme si na důvěře, spokojenosti a vřelých vztazích, kde hraje přirozeně velmi důležitou roli komunikace. Pevně věříme, že se tento velkorysý duch naší firmy pozitivně odráží nejen v prodeji, ale i komunikaci s našim zákazníkem.

Jsme s vámi rádi a chceme k vám mít blíž. Proto přicházíme se zbrusu novým e-shopem, kde naleznete nejen spodní prádlo, ale i plavky, noční košilky, legíny a veškeré doplňkové zboží tohoto charakteru.

Vyměňte svou značku za náš komfort!