O nás

Rádi bychom se vám představili.

Jsme rodinná firma, zabývající se prodejem spodního prádla, plavek, nočních košil, županů a veškerého zboží, které je s tímto sortimentem spojeno. Naše práce nás jednoduše baví a když se práce dělá srdcem, výsledky se vždy velice brzy dostaví. Největším motorem jsou pro nás spokojení zákazníci, kteří díky naší práci odchází nejen s novými „kousky“ do svého šatníku, ale věříme, že i dobrým pocitem z celého nákupu. Zákazníci nás mohou znát především z kamenných prodejen, kde se jim od nás dostává maximální péče. Výběr spodního prádla není vždy jednoduchou záležitostí, proto klademe opravdu velký důraz na osobní přístup a snažíme se vyhovět individuálním potřebám každého jednotlivce. Tak, jako jsme každý ve své podstatě jiný a jedinečný, stejně tak jsou specifické i jednotlivé požadavky zákazníků. A s touto myšlenkou jsme do světa obchodu se spodním prádlem vstoupili. Řídíme se mottem: "Kde druzí končí, tam my začínáme…“

 

„Zázraky do druhého dne, nemožné do tří dnů“


V naší společnosti vládne především rodinná atmosféra, klid a pohoda. I přes všechny možné překážky, které na nás občas vyskočí, držíme vždy při sobě. Zakládáme si na důvěře, spokojenosti a vřelých vztazích, kde hraje přirozeně velmi důležitou roli komunikace. Pevně věříme, že se tento velkorysý duch naší firmy pozitivně odráží nejen v prodeji, ale i komunikaci s našim zákazníkem.

Jsme s vámi rádi a chceme k vám mít blíž. Proto přicházíme se zbrusu novým e-shopem, kde naleznete nejen spodní prádlo, ale i plavky, noční košilky, legíny a veškeré doplňkové zboží tohoto charakteru.

Vyměňte svou značku za náš komfort!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení